Cestovní pojištění pro piloty.

ALT 37000. Letíme vysoko a všechny problémy jsme nechali dole. Ale až se k nim budeme vracet, je lepší mít jistotu, že když se něco pokazí, tak nepřijdeme o všechno.

Cestovní pojištění pro piloty letadel na cestách, ale i při letech přes hranice. K čemu je to dobré. Proč mi nestačí mé cestovní pojištění u kreditní karty? Pokusím se vysvětlit.

Dnes je moderní létat přes hranice na různé druhy leteckých výletů. Nápady typu „pojď zaletíme si na kafe do Drážďan“ jsou dnes běžné a snadno realizovatelné. Málokterý pilot ovšem přemýšlí, co se stane, jestliže mu třeba vysadí motor nad Německem a při nouzovém přistání si způsobím zranění. Lehké nebo vážné, to už je jedno. Zcela jistě po Vás budou požadovat úhradu nákladů za léčení. Je to vlastně, jako by jste si zlomili nohu na lyžích v Alpách. Bez svazku bankovek v ruce, nebo kartičkou cestovního pojištění v kapse se nikdo nepohrne do toho, aby Vás nějak léčil či nadstandardně ošetřoval. Lékaři se  postarají, aby jste to přežili a i to po Vás budou chtít zaplatit. Hranice „Socialistického zdravotnictví na vysoké úrovni“ končí za hranicemi naší republiky. To je prostě fakt. Pokud jste si ovšem způsobili úraz v letadle, tak vám obyčejné cestovní pojištění je k ničemu, protože až na  pár vyjímek, je létání bráno jako nepojistitelný sport. A ty dvě pojišťovny, které to dokáží, si to nechají draze zaplatit, protože jste rázem v jednom pytli s velmi adrenalinovými sporty, které nedělá na cestách kde kdo. Tenhle problém řeší speciální verze cestovního pojištění, kterou Vám tímto nabízím. Za poloviční cenu než nejlevnější konkurence. S roční kartou si navíc vyřešíte všechny cesty do zahraničí po celý rok. Věřím, že se Vám bude pojištění líbit.

Radim Hahn

Pro kalkulace a sjednání  pojištění navštivte náš e-shop.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *